г. Львів пр-кт Свободи

тел. (093) 547-15-13

г. Київ бул. Чоколівський 19

тел. (093) 547-15-13

г. Одеса вул. Сегедська 16

тел. (093) 547-15-13

Контакти для співпраці (093) 547-15-13 або заповнити форму.

Дилерів (торговельні організації, що спеціалізуються на продажу паркету і паркетної хімії, будівельних та оздоблювальних матеріалів) в Києві і регіонах України.Наша компанія працює як безпосередньо з кінцевими замовниками, так і з компаніями-партнерами. Можуть бути різні форми співпраці. Будучи представником компанії Arboritec AB в Україні, ми запрошуємо до співпраці:високих вимог по екології та норм безпеки для людей і навколишнього середовища.Наша компанія спеціалізується на поставках професійної паркетної хімії Arboritec (Швеція): лаки, грунтовки, шпаклівки, тонування, клей, засоби по догляду та інструмент. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції найвищої якості, що постійно розширюється за рахунок нових продуктів, що створюються з урахуванням потреб ринку на основі: новітніх технологій і розробок в області захисту дерев'яної підлоги і подальшого догляду за ним;В цьому розділі Ви зможете ознайомитися з усіма основними Пропозиціями щодо співпраці з нашою компанією і вибрати найбільш прийнятні для Вас. 

Пропозиція для дилерів

(Торговельних організацій, що спеціалізуються на продажу паркету і паркетної хімії, будівельних та оздоблювальних матеріалів)

Наша компанія зацікавлена в розширенні мережі дилерів в Києві і регіонах України. Якщо ви:
є торговою компанією, що має власні (або орендовані) торгові та складські площі;
плануєте займатися, або вже займаєтеся продажем паркету і паркетної хімії, будівельних та оздоблювальних матеріалів;
зацікавлені в надійному постачальнику високоякісної продукції для паркету (лаків, грунтовок, шпаклівок, засобів по догляду і т.д.)
то, наша компанія пропонує Вам співпрацю в якості Дилера Arboritec.
Ставши дилером, Ви отримуєте можливість купувати продукцію Arboritec на дилерських (найвигідніших) умовах.

Більш детальну інформацію про умови співпраці з нашою компанією в якості Дилера, Ви зможете отримати, звернувшись в нашу компанію по телефону (093) 547-15-13 або заповнити форму зворотнього зв'язку. Перейти в каталог

Пропозиція для професійних паркетників

Не секрет, що основою економічного розвитку будь-якої компанії є її Партнери. Невеликі компанії і бригади паркетників, які відносяться до малого і середнього бізнесу - це основа основ. Гнучкість і мобільність таких невеликих компаній і бригад дозволяє найкращим чином відповідає запитам споживачів і дозволяє йти в ногу з новими технологіями і тенденціями постійно мінливого ринку. За статистикою 60% паркетних робіт в Україні виконуються невеликими компаніями і приватними бригадами паркетників, які, як правило, займаються цим ремеслом протягом багатьох років і мають багатющий досвід. Часто такі бригади є сімейним бізнесом, де досвід передається від батька до сина протягом декількох поколінь. Наша компанія прагне всіляко підтримувати і розвивати взаємовигідне співробітництво з такими невеликими компаніями і приватними бригадами паркетників.

Ми пропонуємо для невеликих компаній і бригад професійних паркетників, зацікавлених у співпраці:
вигідні умови для підвищення Вашої рентабельності;
повну підтримку з усіх питань застосування продукції Arboritec, методичні та рекламні матеріали, зразки продукції, навчання, рекламну підтримку та т.д.
широкий асортимент продукції, який дозволяє комплексно (повністю) задовольняти потреби Ваших клієнтів;
стабільні поставки і чітке дотриманні їх строків;
налагоджену систему доставки.

Більш детальну інформацію про умови співпраці з нашою компанією в якості Дилера, Ви зможете отримати, звернувшись в нашу компанію по телефону (093) 547-15-13 або заповнити форму зворотнього зв'язку. Перейти в каталог

Пропозиція для будівельних організацій

Наша компанія зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві з організаціями та приватними бригадами будівельного комплексу. Будівельні організації та приватні бригади є одним з основних споживачів паркетних лаків. В даний час в Україні - будівельний бум. Будівництво житла (квартир, котеджів) і комерційної нерухомості (офісів, торгових центрів і т.д.) є однією з найбільш швидко зростаючих галузей економіки. Тому у всіх будівельників неминуче постає питання про внутрішню обробку приміщень, і відповідно, про паркетних роботах (укладанні паркетного або дерев'яного статі і його лакування). Паркет або дерев'яна дошка, як і раніше, залишається найбільш популярним і екологічним матеріалом для облаштування підлоги.

Ми пропонуємо організаціям і приватним бригадам будівельного комплексу широкий асортимент продукції і вигідні умови поставки.
Більш детальну інформацію про умови співпраці з будівельними організаціями та приватними бригадами, Ви зможете отримати, звернувшись в нашу компаніюпо телефону (093) 547-15-13 або заповнити форму зворотнього зв'язку. Перейти в каталог

Пропозиція для архітекторів, дизайнерів, постачальників і торгових посередників

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до продукції Arboritec.
Якщо Ви:
дизайнер, архітектор або представляєте інтереси архітектурного або дизайн-бюро, Пропонуємо Вам взаємовигідне співробітництво в якості Партнера Arboritec на спеціальних умовах (> перехід на сторінку «Система знижок).

займаєтеся постачанням і комплектацією будівельних об'єктів або є торговим посередником, пропонуємо Вам співпрацю в якості Агента Arboritec. Агентам, виплачується винагорода -% (> перехід на сторінку «Система знижок) від суми угоди, або надається знижка (> перехід на сторінку« Система знижок) при оформленні замовлення.

Більш детальну інформацію про умови співпраці з будівельними організаціями та приватними бригадами, Ви зможете отримати, звернувшись в нашу компанію по телефону (093) 547-15-13 або заповнити форму зворотнього зв'язку. Перейти в каталог

Висловлюємо надію на довгострокове і взаємовигідне співробітництво!

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)