Стяжка підлоги
Стяжка підлоги для укладки паркету.
Послуги надаються в Одесі та Києві.
Що спільного у паркетної підлги і автомобіля класу-ЛЮКС ?
Срок експлуатації кожного визначає якість основи. Гладкий і міцний асфальт – автомобіль рухається стійко і комфортно. Міцна, рівна, суха основа – паркет не скрипить і не здувається.

При ідеальній основі паркетна підлога служить в 3-5 разів більше!
Тому самим важливим етапом в укладанні паркету досвідчені майстри називають підготовку основи, одним із варіантів якого виконується стяжка.
Потрібно відрізняти поняття «стяжка підлоги» і «стяжка підлоги для укладки паркету». Паркет – елітне покриття. Тому до стяжки вимоги жосткіші. Це як з дорогами. Для звичайних машин кладуть один асфальт, а для спортивних трас – зовсім інший. Стяжка підлоги для укладання паркету повинна відповідати вимогам: Стійкість стяжки: для звичайних порід дерева ≥ 20 МПа, для екзотичних порід ≥ 30 МПа (для порівняння, при укладанні ламінату допускається міцність стяжки підлоги 8 МПа), Вологість ≤ 4%. Рівність. Допускається перепад не більше 2 мм на 2 м довжини. Поверхня повинна бути ідеально чистою і гладкою.
За 20 років практики ми в компанії «Арборітек» зіткнулися з різними ситуаціями і видами стяжки для підлоги. Співпраця з клієнтом, як правило, розвивається за двома сценаріями.
Сценарій №1 – стяжка підлоги вже готова
В основному клієнти звертаються до нас, коли стяжка вже зроблена будівельниками або ремонтними бригадами. Але справа в тому, що вони «укладали дорогу для звичайного автомобіля, а нам потрібна траса для авто екстра класу».
90% таких стяжок НЕ відповідають вимогам СНіП для укладання паркету.
Першим ділом ми спеціальним обладнанням перевіряємо якість готової стяжки і за результатами аналізу розробляємо для вас варіанти її санації.
Якщо укласти паркет на наявну стяжку, нічого з нею не роблячи, ремонт паркету неминучий вже через рік.
Перший варіант: стяжка неміцна, у тріщинах, нахил поверхні.



Причини:
- Передозування води (детальніше про це нижче)
- Неякісний цемент
- Протяги та низька температура – розчин дозрів нерівномірно
- Стяжка недостатньої товщини і не посилена волокнами
- Немає компенсаційних швів та зазорів уздовж стін
Рішення:
- Для посилення поверхневої міцності стяжки використовуємо глибоко проникну ґрунтовку.
- Шпаклюємо порожнечі та щілини (застосовуємо швидкотвердіючу ремонтну масу Uzin NC 182). Великі щілини зашпаровуємо акриловою смолою Uzin KP 416.
- Наносимо високоміцну цементну наливну підлогу Uzin NC 160 або Uzin NC 170.
Працюємо без передоплати



Приклади санації та ремонту стяжки дивіться в розділах «Ремонт стяжки» та «Ремонт та санація стяжки»
Результат – стяжка відповідає CНіП і готова до укладання будь-якого виду паркетного покриття.
Другий варіант: вологість стяжки більше ніж 4%.
Причини:
- Передозування води у розчині
- Проникнення вологи з плит-перекриттів (часто трапляється у новобудовах)
- Висока вологість у приміщенні
- У цементну суміш доданий керамзит
НЕ МОЖНА додавати керамзит в цементну суміш – він вбирає воду з розчину, через що склад не добирає міцність і консервує в собі вологість. Така стяжка може сохнути до потрібного рівня вологості (4%) більше 1 року, а паркет, покладений на неї, здувається вже через місяць.
Рішення:
Надмірну вологість у стяжці блокуємо 2-компонентною епоксидною ґрунтовкою Uzin PE 460 або Uzin PE 480.
Кошторис та строки прописані в договорі – гарантія від 3-х років



Приклади санації та ремонту стяжки дивіться в розділах «Ремонт стяжки» та «Ремонт та санація стяжки»
Результат – стяжка суха, міцна та ідеально рівна.
Третій варіант: неміцна асфальтова стяжка із залишками бітумної мастики (шліфування стяжки підлоги)
Причини:
- Асфальтова стяжка – це застаріла технологія улаштування підлоги, характерна для старих будинків, але зустрічається все ще досить часто.
Рішення:
- Шліфуємо стяжку
- Покриваємо поліуретанову ґрунтовку Uzin KP 410 та посипаємо кварцовим піском для посилення зчеплення асфальту з цементною наливною підлогою.
- Наносимо високоміцну цементну наливну підлогу Uzin NC 160 або Uzin NC 170
Працюємо на німецькому професійному обладнанні



Результат: сучасна стяжка підлоги для укладання паркету, що відповідає СНіП.
Ми розглянули загальні варіанти роботи зі стяжкою підлоги для укладання паркету.
Для складання кошторису та термінів робіт необхідний детальний аналіз об’єкта. Його проводить інженер-технолог компанії “Арборітек”. Але насамперед – безкоштовна телефонна консультація. Зателефонуйте (093) 547-15-13 і ми відповімо на всі ваші запитання.
Шліфування стяжки (вирівнювання та зачистка) | від 50 грн/м2 |
Ізоляція підвищеної вологості у стяжці (епоксидні ґрунтовки) | 25 грн/м2 |
Зміцнення слабкої стяжки (проникні поліуретанові або епоксидні ґрунтовки) | 20 грн/м2 |
Корисно знати
Вище ми розповіли вам про практичну сторону стяжки підлоги для укладання паркету. Якщо ж ви звикли у всьому розумітися поглиблено і грунтовно, то розглянемо теоретичну інформацію про стяжку підлоги.
Здавалося б – навіщо вам теоретична інформація? Вона потрібна для контролю! Наприклад, як можна перевірити професіоналізм майстрів? Дуже просто – нехай дадуть відповідь, якою має бути стяжка для підлоги? Пункт 5.2 СНіП 2.03.13-88: Товщина стяжки для укриття трубопроводів – на 10-15 мм більша за діаметр трубопроводу. Найменша товщина стяжки для ухилу в місцях примикання до стічних лотків: 20 мм (при укладанні стяжки по плитах перекриття), 40 мм (при укладанні стяжки за звукоізоляційним шаром)
Сценарій №2 – основні види стяжок
В цьому випадку ви звертаєтесь до нас для монтажу стяжки з нуля. І тут постає питання вибору.
Видів стяжок багато – ми розглянемо лише ті, що використовуються для влаштування паркетної підлоги.
Цементно-піщана стяжка (напівсуха стяжка)
Складається з цементу, піску та гравію. Пропорція цих компонентів залежить від вимог міцності. Суміш розводиться водою у співвідношенні від 15 до 25% цементної маси – критично важливо не перевищувати водоцементне співвідношення.
Полімерна стяжка
Відрізняється від цементної тим, що як сполучна речовина замість цементу використовується епоксидна, поліуретанова або акрилова смола. Полімерна стяжка має екстремальну міцність і гідрофобність (не вбирає воду), застосовується тільки в особливих випадках через високу вартість.
Самовирівнювальні стяжки
Бувають на цементній, гіпсовій чи полімерній основі. Для них характерна висока текучість та здатність до самовирівнювання. Через високу ціну найчастіше застосовуються як тонкий фінішний шар для вирівнювання звичайної цементно-піщаної стяжки. Для паркетної підлоги оптимально підходить саме цементна «наливна підлога», так як полімерна дуже дорога, а гіпсова не годиться.
Підготовка основи з нуля
Влаштування піщано-бетонної стяжки | 120 грн/м2 |
Влаштування цементної наливної підлоги | від 35 грн/м2 |
Конструктивні особливості цементних стяжок
Пов’язана стяжка укладається прямо на бетонну плиту перекриття і таким чином забезпечується особлива стійкість основи до навантажень. Товщина – не менше 20мм. Перед монтажем обов’язково загрунтувати плиту перекриття та виконати сполучний шар із цементного молочка.

Стяжка на розділовому шарі – спочатку на плиту перекриття розстилається розділовий шар гідроізоляційної мембрани, додатково можливі шари тепло-і звукоізоляції, і лише потім укладається стяжка. Товщина стяжки не менше 40 мм, за наявності труб та комунікацій – не менше 45 мм. Тепло- та звукоізоляцією можуть служити плити з екструдованого пінополістиролу, високощільні мінераловатні плити або сухе засипання. Теплоізоляція необхідна при монтажі стяжки, що обігрівається, для запобігання втрати тепла через плиту перекриття. Якщо обігрів проходить не по всьому приміщенню, тоді деформаційні шви повинні відокремлювати частину стяжки, що нагрівається, від решти площі. Для паркету допускається застосування лише водяного підігріву.

Для збільшення міцності армують стяжку металевою сіткою або синтетичними волокнами, примикання до стін обов’язково розділити зазором. Через кожні 6 метрів стяжки потрібно нарізати деформаційний шов. Для товщини більше 100 мм переважно використовувати спеціальні полегшені суміші, що містять пінополістирольні гранули (Knauf UBO).
Армуюче волокно додано до складу стяжки, фінішний шар – цементна наливна підлога. Поверхня ідеально рівна та міцна.
Полегшена стяжка Knauf UBO, товщиною 20 см. Поверх необхідно нанести міцний, фінішний шар звичайної піскоцементної стяжки товщиною 3 см.
Стяжка підлоги для укладання паркету – надзвичайно важливий етап, що вимагає виваженого рішення. Тут важливі не лише терміни та ціна, а й технології, обладнання, гарантії та майстерність робітників. І тут замало фотографій.
Тому наш інженер-технолог безкоштовно консультує вас. Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте (093) 547-15-13
Укладання паркету Київ, паркетні роботи у Києві, паркетник Київ, паркетні роботи Київ ціна.
Укладання паркету Одеса, паркетні роботи в Одесі, паркетник Одеса, паркетні роботи Одеса ціна.